תיירות חולון מזמינה אתכם להנות ממגוון רחב של אטרקציות, פארקים ומוזיאונים בעיר:

מוזיאון הילדים

מוזיאון הילדים הוא מרכז פעילויות חווייתיות לילדים מגיל שנתיים וחצי ועד למבוגרים, בחלוקה לקבוצות גיל. במוזיאון מסלולי פעילות רבים כמו "טיול עם ינשול", "המסע לתיקון ממלכת הזמן", "בעקבות הפרפרים", "החייזרים", "היער הקסום", "בגובה העיניים", "הזמנה לשקט", "דיאלוג בחשיכה" ו"דיאלוג עם הזמן". כל הסיורים מודרכים ולכן יש לתאם אותם מראש.

מוזיאון העיצוב

לתיירות חולון מוזיאון מיוחד שעוצב על ידי האדריכל רון ארד, ובו שני אולמות מרכזיים ובהם מגוון תערוכות. ישנו אולם תצוגה גדול, בשטח של 500 מ"ר, שמנצל את האור הטבעי של האקלים המקומי, ובעזרת גופי הצללה בתקרה מסנן את רמת התאורה, ואולם תצוגה קטן יותר, בשטח של 250 מ"ר, אשר מואר בתאורה מלאכותית והוא מהווה מין "קופסא שחורה" שיוצרת תחושת אינטימיות.

ימית ספארק המים

בפארק בריכת שעשועים בצורה של לוויתן בגודל אלף מטר, מגלשות פתוחות וסגורות, מתחם בריכת פעוטות, מתחם מקורה עם מגוון מתקנים, מגרש משחקי מים ובו מזרקות מפלי מים, משאבות שעשוע וברזים ענקיים ועוד.

מרכז תיאטרון בובות חולון

המרכז לתיאטרון בובות חולון מרכז פעילויות של יצירה וחוויה תחת הנושא תיאטרון בובות. במרכז תצוגות מרהיבות של בובות מהעולם, בית ספר מקצועי לבובנאים וכן הצגות, פסטיבלים, מופעים, חוגים וסדנאות בנושא תיאטרון בובות.

הפילבוקס 

פילבוקס הוא אתר היסטורי השוכן בפארק של כ-60 דונם ובו מדשאות, פינות ישיבה, חורשות לפיקניק, אתר הנצחה היסטורי, מפלי מים ואמפיתיאטרון.

מוזיאון הקריקטורה והקומיקס

המוזיאון חושף את מבקריו לאמנות הקריקטורה על כל רבדיה, בכדי לקדם את ההכרה והצורך בקיומה ונחיצותה ככלי ביקורת חשוב בחברה. בארכיון ספרים, קטעי עיתונות ואלפי יצירות מקוריות. טלפון: 03-6521849, פקס: 03-5021563.

גני סיפור

מדובר בפרויקט שיזמה והקימה עיריית חולון, במסגרתו מיטב מהאמנים הישראלים פיסלו פסלי סביבה שהם בהשראת סיפורי ילדים מוכרים ואהובים.

מרכז טיף וטף – המרכז לגיל הרך

מרכז שנועד לאפשר בילוי משותף להורים וילדים עד גיל 3. במרכז פעילות חופשית והדרכה, סנדאות לילדים, חוגים, הרצאות ועוד..

המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית – מס' טלפון: 03-5568792

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here