קרדיט: green lady

אחד המקומות היותר מרשימים ושהכי שווה להיות בהם ולטייל בהם זה עכו. סיור בעכו בעצם ישלב היסטוריה, אומנות, תרבות וכן גם קולינריה מרשימה, במהלך הסיור בעכו נכיר את החומות המפורסמות של העיר, נדבר על המצביא נפוליאון, וכן אחר כך נתמקד באזור השווקים, השוק הטורקי והשוק הלבן, כמו כן סיור בעכו יכלול הגעה למסגד אלג'זאר אשר הינו המשרד השני בגודלו בארץ מחוץ לירושלים. כמו כן אחד המקומות המפורסמים ביותר בעכו זהו בית הכלא אשר היו משתמשים בו בימי המנדט הבריטי וכן גם את נקודת הפריצה שלו. נוסף על כך סיור בעכו יאפשר לכם להכיר את התרבות המדהימה שבעיר, תכירו את הסמטאות מימי העות'מאניים, מגדלי שעון, ועוד שלל מקומות מרשימים וכן גם מקומות קולינריים טעימים במיוחד. לשם כך תוכלו לשכור את שירותיה המצוינים של גילי שולץ אשר היא בעלת האתר Green Lady , גילי הינה מורת דרך מוסמכת אשר לה יש רישיון מטעם משרד התיירות, כמו היא תדאג לכם לימי גיבוש, תיירות פנים, תוכל להעסיק מדריכים נוספים במידת הצורך ועוד. גילי היא בעלת ניסיון עשיר בארץ ותדאג לגלות לכם את המקומות המיוחדים ביותר והחדישים ביותר וכן גם העתיקים ביותר שלא כולם מכירים.

 

לטייל בירושלים

אחד הדברים המיוחדים בירושלים זה סיור קולינרי במחנה יהודה. השוק מחנה יהודה הינו שוק קולינרי מיוחד במינו שכן השוק מציע מגוון רחב של מאכלים מכל הסוגים, מאכלים עממים ירושלמים, חלוות מדהימות, גבינות מיוחדות כמו גבינת כמהין ופסטו, נקניקיות מצופות ועוד שלל מאכלים פשוט נפלאים. השוק מתגאה במגוון רחב של מסעדות איכותיות בכל הסגנונות, תוכלו למצוא שם מסעדות שף יוקרתיות, מסעדות עממיות, וכן אוכל פשוט מדהים. בסיור קולינרי במחנה יהודה נדאג לטעום שלל מאכלים מיוחדים.

 

לטייל בתל אביב

סיור קולינרי בשוק הכרמל, זהו אחד הדברים הכי מיוחדים שיש. שכן העיר תל אביב מציעה מספר רחב של אופציות קולינריות מרשימות. בשוק מחנה יהודה נוכל לטעום מאכלים מיוחדים, נטעם טעמים מיוחדים, וכן נכיר את השוק לעומקו, ונגלה בו דברים חדשים ומיוחדים. לשם כך תוכלו לשכור את שירותיה של גילי שולץ אשר הינה מורת דרך מוסמכת, גילי תדאג להכיר לכם כל פינה בארץ, תוך הקפדה על הבאתכם למקומות החדישים ביותר וכן גם המקומות העתיקים ביותר וההיסטוריה שלהם, גילי הינה מורת דרך מוסמכת ובעלת רישיון מטעם משרד התיירות. גילי בחורה חייכנית, מקסימה עם תודעת שירות פשוט מדהימה, בנוסף היא תתאים את הטיול לשם הצורך שממנו מבקשים ממנה. לפרטים נוספים צרו קשר

במספר הטלפון: 052-8928378 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל פנייה בנושא.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here