קרדיט צילום: איציק סלוני

בואו להציץ אל מאחורי הקלעים של המסעדות המובילות במתחם הקולינארי המוביל בירושלים, ברגעים האחרונים לפני שמתחם התחנה הראשונה משנה את פניו לעד.

 

כל יום רביעי בין השעות 17:00-18:30 יתקיים במתחם התחנה הראשונה סיור מודרך בעברית ואנגלית, הכולל ביקור ב-7 מהאטרקציות הקולינאריות הפועלות במתחם, מפגש עם השפים והברמנים שיספרו לנו על הסודות והרכילויות שמאחורי המנות, והזדמנות לטעום מהבישול המקומי של מסעדות פיורי, סטיישן 9, אדום, וניליה, אזחימאן והמסילה.

הסיור כולל גם סרט באורך של כ-10 דקות על ההיסטוריה של מתחם התחנה הראשונה.

 

המתחם, הלב של ירושלים, הוא נווה מדבר קולינרי, מקום אליו נוהרים אוכלי האוכל לטעום ולהתענג על מגוון טעמים. במתחם פועלות למעלה מ-27 מסעדות ואטרקציות קולינריות, כל אחת מהן מציעה חוויה ייחודית ותענוג לכל חייך: ממטעמים ירושלמים ישראלים ואיטלקיים ועד תענוגות אסייתיים וטורקיים.

 

מתחם התחנה הראשונה הוא מרכז תרבות ופנאי מהמובילים ומהאטרקטיביים בירושלים, מקום מפגש מרתק בין קולינריה ותרבות, בין מסעדות שהן חוד החנית הקולינרי בעיר לבין אירועי פנאי וספורט.

לצד בתי הקפה, המסעדות והעסקים במתחם מפעילה התחנה מרחב ציבורי נרחב, חי, נושם, תוסס במקומות בילוי ומוזיקה חיה, מוקד תרבות רחוב, תערוכות, ירידים ושווקים ססגוניים.

אירועים ופסטיבלים קולינריים מיוחדים כמו יריד קינוחים, שוק איכרים ביום שישי ופסטיבל מרקים חורפי, מוסיפים לקסם של המרכז הגסטרונומי הזה.

בין הדוכנים והמסעדות השוקקים אפשר למצוא אפשרויות בשריות וטבעוניות, תענוגות כשרים ומסעדות הפתוחות בשבת.

קרדיט צילום: איציק סלוני

בין אם יושבים ליד שולחן נעים במסעדה או עומדים ליד עגלת אוכל ומתענגים על נגיסה מהירה, התחנה הראשונה היא מקום שבו אוכל ותרבות נפגשים, מקום לאתגר את החושים ולהתמוגג מאינסוף אפשרויות קולינריות – וכעת גם אפשרות להציץ לתוך המטבחים בסיור הקולינרי החדש.

 

מה: מסעדות מבפנים, סיור קולינרי בין מסעדות מתחם התחנה הראשונה בירושלים

מתי: כל יום רביעי בין השעות 17:00-18:45 (למעט חגים)

כמה: 50 ₪ למשתתף, מספר המקומות בכל סיור מוגבל

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here